theCatering.co.il

הקלד את שאלתך בתיבה למטה ולחץ שלחתחום השאלה:

השאלות והתשובות האחרונות בנושא חברות קייטרינג

האם אני יכול למצוא חברות קייטרינג שיוכלו לארגן עבורי גם את עניין כלי ההגשה והריהוט שנדרש כדי לקיים את האירוע אצלי בבית? 23/08/2014
בהחלט קיים מספר לא מבוטל של חברות קייטרינג בשוק המציעות מלאי רחב מאוד של שירותים מוספים, נוסף על הבאת המזון עצמו. תוכל למצוא חברות המספקות לא רק את כלי ההגשה, אלא גם את הסכו"ם, את הנדרש לשם עיצוב..
אני רוצה לרכוש משקאות לאירוע , שאלתי היא, מה ההבדל בין שיבס 12 שנה לשיבס 18 שנה ולמה השיבס 18 שנה יותר יקר 07/12/2013
שיבס 12 שנה מכיל 35 תערובות וויסקי שהצעיר ביניהם הוא  בין 12 שנה. שיבס 18 הוא הוא ויסקי עם 25 תערובות ויסקי, ונחשב ליותר מעושן ובעל יותר ארומה. הוא יקר יותר מאחר וככל שהתערובות של הוויסקי יושנו..
האם כשמזמינים קייטרינג זה כולל רק את האוכל או גם מעצבים את השולחנות והאם זה בצלחות רב פעמיות? 02/06/2013
כשמזמינים קייטרינג, זה כולל כלי אוכל , סכו"ם וכדומה אך זה לא כולל עיצוב שולחן. עיצוב שולחנות מתבצע על ידי מעצבי אירועים בנפרד.
האם באפשרותי להזמין חברת קייטרינג לא כשר? 12/01/2013
ישנה אפשרות כמובן, להזמין חברת קייטרינג לא כשר לאירוע, אך חשוב לזכור שני דברים בטרם עושים זאת, ראשית, האם המקום בו עורכים את האירוע מוכן לתת לחברת קייטרינג לא כשר לעבוד בתחומו (רוב המקומות יסרבו מחשש..
רציתי לקבל הצעות לקייטרינג צמחוני "רציני", כולל מחירים בבקשה. 12/01/2013
קייטרינג צמחוני חדל מזמן להיות "קייטרינג סוג ב'" או פתרון אין בררה, ובמקרים מסויימים מדובר בפתרון שלא נופל ביוקרתו האופנתית והגסטרונומית מהקייטרינג הבשרי הישן והמוכר. עם זאת, קייטרינג..
כמה צפוי לעלות שירות קייטרינג (כולל שירות מלא) בביתנו ל30 מוזמנים? 12/01/2013
תלוי בסוג הקייטרינג, זמן האירוע ביום ובשנה. פתרון יצירתי ומקובל לכמות כזו של מוזמנים (אם כי מדובר בכמות גבוהה יחסית לפתרון זה) הוא שף בהזמנה אישית, שבדרך כלל יביא את החומרים בעצמו ויעשה שימוש במטבח..
האם מחיר מנה באירוע שונה בעונות הקיץ והחורף? 25/07/2012
בעיקרון אירועים הם דבר יקר יותר בקיץ מאשר בחורף, מאחר ואז הביקוש הוא גדול יותר (מזג האוויר, האפשרות לערוך אירוע במקומות פתוחים, העובדה שחלק מהאנשים בחופש) מנה בקיץ תעלה 150 שקל בממוצע בעוד שבחורף היא..
איך מוודאים שהאוכל המוגש על ידי חברת קייטרינג הוכן בצורה סניטרית? 06/07/2012
קיימים תווי תקן שונים המבטיחים טיפול נאות באוכל של חברות קייטרינג לכל אורך הכנתו. עם זאת, הסממן החשוב והנפוץ ביותר לעמידה בסטנדרטים היגיינים הוא רשיון יצרן אוכל של משרד הבריאות. הרשיון מחודש מעת לעת..
למה עדיף קייטרינג ממוסד כאשר מזמינים אוכל לאורך זמן (שירותי הסעדה לעובדים לדוגמא)? 06/07/2012
קייטרינג ממוסד הוא בעל רישיון עסק ורישיון יצרן. רשיון העסק, המוענק על ידי הרשות המקומית, מוודא כי מדובר בעסק המנוהל כראוי ונתון לביקורת של רואה חשבון, מה שמקטין משמעותית את הסיכוי למעילה ו/או פשיטת..
ברצוני להזמין קייטרינג טבעוני. האם קיימת חיה כזו וכמה זה יעלה (אירוע של 50 איש)? 06/07/2012
בהחלט. חברות קייטרינג חלבי רבות מציעות תפריטים מותאמים במיוחד לצמחוניים ואפילו לטבעוניים. שימו לב כי חשוב מאוד לתאם ציפיות מראש עם הספק לגבי ההגבלים על סוגי האוכל בתפריט. המחיר משתנה מאוד לפי זמן..
מצאתי שף מושלם, ואני צריכה רק שירותי מלצרות, כמה זה יעלה? 30/05/2012
ניתן כמובן לשכור מלצרים ישירות (בקבלנות או פר שעה), אך כמה חברות קייטרינג מציעות שירותי מלצרות נפרדים. השירות יעלה כ400 שקלים למלצר ללילה. היתרונות הגבוהים שבשכירת מלצרים דרך חברות קייטרינג הוא..
האם אני צריך לדרוש שמנהל חברת הקייטרינג יהיה בזמן האירוע במקום? 10/10/2011
לא בהכרח. תלוי בסוג החברה. אם מדובר בחברה גדולה שיש לה כמה אירועים באותו יום, אזי שהבקשה הזו גם כך לא תיענה. עם זאת, חשוב לדרוש שיהיה במקום מנהל עבודה, שידע את טיב החוזה בינך לבין החברה, יידע לבצע את..
האם קיים הבדל מהותי בין קייטרינג של חתונה לקייטרינג של אירוע אחר? 22/09/2011
האם קיים הבדל מהותי בין קייטריינג של חתונה לקייטרינג של אירוע אחר? ההבדל, אם הוא קיים, תלוי בסוג האורחים ובסוג בעלי האירוע. לא מדובר בהבדל ש"כתוב על סלע". מי שעורך ארוחה לחברים יכול להגיש אותו אוכל..
ערכנו אירוע ונשאר לנו אוכל ושתייה, האם אנו יכולים לקחת אותו איתנו או שהוא נשאר אצל החברה? 07/09/2011
השאלה תלויה בהסכם שנקבע ביניכם. לגבי השתייה, לרוב נהוג לקחת, מאחר ומדובר בבקבוקים שעולים כסף רב (לא פעם בעלי האירוע רוכשים בנפרד את הבקבוקים אצל ספק חיצוני). לגבי האוכל, ישנן חברות קייטרינג שמתירות..
אני רואה בפרסומות של חברות קייטרינג שונות, שהם מציעים קייטרינג בר מצווה, קייטרינג חתונה ועוד. האם באמת קיים הבדל בין סוגי הקייטריינגים באירועים שונים? 16/08/2011
התשובה מתחלקת לשניים. אכן יש הבדל בין קייטרינג חתונות לקייטרינג של מסיבות רווקים או בר מצווה. כמות האוכל שונה וסוג האוכל שונה, שכן הוא בהתאם לסוג הקהל שמגיע לאירוע. קייטרינג של חינה יהיה תואם לעדה..
אנחנו זוג שעומד להתחתן, מתי עלינו לבוא לערב טעימות של חברת קייטרינג והאם עלינו להסתפק רק בערב זה, כדי להחליט איזו חברה להזמין לחתונה שלנו? 02/08/2011
בדרך כלל נהוג לערוך ערב טעימות, חודש עד חודש וחצי לפני החתונה. אז יש זמן לבדוק מספר חברות ולבנות תפריט לאירוע עם החברה, אשר את שירותיה החלטנו להשכיר. במידה ואנו חושבים שערב טעימות אחד, לא מספיק, אנו..
האם יש משמעות לסדר הישיבה באירוע, לסוג הקייטרינג המוגש בו? 02/08/2011
לא. סדר הישיבה באירוע נקבע על פי שני דברים, מספר מקומות הישיבה (בדרך כלל מספר המקומות יהיה תואם בכל שולחן) וכמות האורחים שבאה לאירוע. מבחינת חברת הקייטרינג אין זה משנה מה סדר הישיבה. כן חשוב שידעו כמה..
מה זה קייטרינג מוסדי? 24/05/2011
קייטרינג מוסדי הוא קייטרינג שמזמינות חברות עסקיות, אם זה לערבי חברה שהן עורכות ואם זה לימי עבודה סדירים עבור העובדים שלהם. לעיתים אותן חברות מזמינות את כל שירותי הקייטרינג, קרי מנות, שירות וציוד..
מה ההבדל בין שף פרטי לחברת קייטרינג? 24/05/2011
בגדול ההבדל הוא בפרטים הקטנים יותר מאשר במהות. חברת קייטרינג אנו נזמין כאשר אנו עורכים אירועים, מסיבות וכדומה בבית או בחוץ, בעוד ששף פרטי יבשל לנו במטבח שלנו, כאשר אנו מארחים ארוחת צהריים, ערב או חג,..
בשנים האחרונות, שמענו לא פעם על מסעדות שמארחות אירועים, כיצד זה מתבצע? 24/05/2011
לא מעט מסעדות בישראל מכילות גם אולמות אירועים קטנים או שהן משכירות את עצמן בסדרי גודל שונים, בהתאם לתכולת המקום. במידה והינכם מחליטים להשכיר מסעדה לצורכי אירוע, אזי שהאוכל אשר יוגש לכם, הוא כמובן אוכל..
   12הבא »   
קהילת קייטרינג - בואו הצטרפו
Copyright © 2020 theCatering.co.il כל הזכויות שמורות
אתר קייטרינג מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הקייטרינג
מחפשים חברות קייטרינג? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם חברות הקייטרינג האמינות והמקצועיות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!