קייטרינג בשטח בבאר שבע

לא צריך לקחת צידנית, לא צריך להכין סנדוויצים , אין צורך לבשל בבית, עושים אירוע בשטח? חברות קייטרינג כבר ידאגו להכין בשבילכם ארוחה מלאה

בעקבות השינוי שחל בעולם האירועים, עם כניסתם של אירועים בשטח, החלו גם חברות קייטרינג שונות להיערך לכך, וכיום ניתן למצוא חברות רבות שעורכות אירועים בשטח, לא משנה אם מדובר בפארק רגיל או ביערות, הרים, חופי ים ומקומות אחרים. כל מה שצריך זה ליידע את החברה היכן האירוע, כמה מוזמנים אמורים להגיע, והחברה דואגת לכם לקייטרינג בשטח, קיירטינג גורמה אם תרצו, כמו בימים הטובים ליד המדורה,  רק הרבה יותר טעים.

האמת היא שזה לא כל כך פשוט, כדי לקיים קייטרינג בשטח, צריך את הדברים הבאים:
  • גנרטור שאפשר לעבוד איתו
  • חיבור למקור מים
  • אישורים מהרשויות המקומיות לבישול במקום
  • אישור ממשרד הבריאות  לשם כך
קרא עוד
קייטרינג זר מעדנים ואירועים בעמ

קרית יהודית 511 באר שבע 84883

קייטרינג זר מעדנים ואירועים היא אחת מחברות הקייטרינג הגדולות בישראל. עם ידע וניסיון של יותר מ25 שנה בהפקות אירועים והסעדות מוסדיות, חברת קייטרינג זר מעדנים הפכה לשם נרדף...

קייטרינג ימנה

מבצע עובדה 112 באר שבע

יולביץ אביבה

אקליפטוס 9 עומר

ארועים טעמים

רסקו 102 באר שבע

בארי יהודית

דרך הבשור 43 מיתר

שאלות ותשובות בתחום קייטרינג בשטח

כמה עולה שירות קייטרינג כשר בבאר שבע

עלות שירות קייטרינג כשר בבאר שבע, נקבע בדרך כלל על פי מחיר מנה ועל פי כמות האורחים. מחירי קייטרינג כאשר בבאר שבע יכולים לנוע בין 100 ל-350 שקל ואף יותר. העלויות תלויות בגורמים שונים, כמו למשל, מי עומד מאחורי הקייטרינג, האם מדובר בשירות רגיל או שירות גורמה, באילו מנות מדובר, כמות המנות, איך נבנה התפריט, חומרי גלם, ועוד שורה ארוכה של פרטים שיכולים להשפיע כך או אחרת על העלויות. הרבה פעמים, ככל שמזמינים יותר אורחים, ובהתאם גם יותר מנות, אז המחיר פר מנה יורד. כאשר יש מחיר מינימום מסוים שצריך לעמוד בו.

איך אפשר לבחור חברות קייטרינג כשר בבאר שבע?

ישנן דרכים שונות כיצד לבחור חברות קייטרינג באר שבע. תחילה יש להחליט האם מעוניינים בשירות קייטרינג בשרי באר שבע או שירות חלבי. לאחר מכן, יש להחליט לשם מה רוצים להזמין שירות קייטרינג ובאיזה אופן מעוניינים להשתמש בו (מזנון או שירות מלצרים). ניתן לבחור שירות קייטרינג כשר בבאר שבע באופן חופשי על ידי המלצות וחוות דעת, התרשמות מהחברות השונות הפעילות בישראל, פריטי מידע שנאספים ממקורות מגוונים. ישנם מקומות, כמו אולמות וגני אירועים, המחייבים אותנו להשתמש בשירות קייטרינג שהם עצמם מספקים או לחילופין, לבחור מבין אופציות שונות שהם מציעים לנו, על פי מה שנראה לנו נכון.

מה ההבדל בין קייטרינג כשר לקייטרינג לא כשר?

קייטרינג כשר, באופן טבעי, כולל תפריט מסוג מסוים, בשרי או חלבי, לא מערבב ביניהם, וכמובן שהוא לא מציע מנות שאינן כשרות כלל (פירות ים, בשר חזיר). בנוסף, קייטרינג כשר יכול לספק שירותים אך ורק במקומות כשרים, הפעילים לפי הכללים שנקבעו בתחום. למשל, קייטרינג כשר לא יספק שירותים באופן אקטיבי אחרי כניסת השבת (אפשר להזמין את המנות לפני כן, ומארגני האירוע יגישו אותן בעצמן ביום שישי או שבת). כמו החברה תצטרך לעבור ביקורות כשרות על ידי משגיחים כפי שנקבע מראש. רוב חברות הקייטרינג הפעילות היום בישראל הן כשרות.

אלו כללים חלים על מקום אשר מספק אך ורק שירותי קייטרינג בשר כשר, מלבד הגשת תפריט כשר לאורחים, ואיך אני יכול לדעת שאכן מדובר במקום כשר?

כל מקום, החל ממסעדה ובית קפה וכלה בגן או אולם אירועים אשר מספקים שירותי קייטרינג כשרים חלים עליו שורה של כללים:
  • הוא לא יכול להציע תפריט אחר מזה שהוא הצהיר עליו כאשר הוא קיבל תעודת כשרות. כלומר, אם הוא מספק קייטרינג בשר, אז הוא לא יכול להגיש תפריט חלבי או פירות ים.
  • הוא לא יכול לעבוד בשבת. לכן כל אירוע חייב להסתיים עד כניסת השבת (בדרך כלל המקום מבקש לסיים אותו שעה לפני), זה נכון גם לגבי ערב חג. המקום כמובן לא יערוך אירועים בחגים, שבתות ולרוב גם לא במוצאי שבת.
  • המקום יעבור בדיקות כשרות של משגיחים אשר יוודאו שאכן המקום שומר על כל הכללים.
  • מלבד העובדה שהמקום אמור לספק קייטרינג כשר, הרי שחייבים לקנות את כל חומרי הגלם בחנויות כשרות לחלוטין.
כל מי שרוצה יכול לבקש תעודת כשרות מהמקום או מחברת הקייטרינג עצמה. כמו כן, הוא יכול לפנות אל המועצה הדתית המקומית ולברר האם המקום אכן מחזיק בתעודת כשרות ואכן עומד בכללים, או לא, בשביל לוודא שהמקום אכן נחשב כשר על פי חוק.

מה הכללים החלים על אלכוהול באירוע של חברת קייטרינג כשר?

בעיקרון, הכללים דומים לאלו של מזון. אם אנחנו עורכים את האירוע באולם או גן אירועים, הרי שאנו נהנים מתפריט אלכוהול שהמקום מציע לנו, תפריט כשר לחלוטין. המקום מאפשר לנו להביא בקבוקי אלכוהול נוספים על חשבוננו, אך הוא מחייב אותנו שהם יהיו כשרים. אם אנחנו עורכים את האירוע בבית שלנו, הרי שנוכל להציע אותו לאורחים, אך סביר להניח שצוות החברה לא יוכלו לעשות בו שימוש. יחד עם זאת, אנחנו צריכים לזכור, אם ברצוננו לספק אלכוהול לא כשר לאורחים, אזי שנצטרך לעשות זאת בכוסות נפרדים וכן לציין בפני האורחים שישנו אלכוהול כשר ואלכוהול לא כשר, כך מי ששומר לא יצרך בטעות אלכוהול לא כשר.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

מלח גס

קייטרינג שטח -להרגיש בבית גם באמצע שום מקום

פעם, כאשר היינו חושבים או מדברים על קייטרינג, היינו מתכוונים לקייטרינג ביתי או קייטרינג באירוע. היה מדובר בחברת קייטרינג שבאה עם הציוד בישול...

איך מארגנים קייטרינג בשטח

איך מארגנים קייטרינג בשטח

קייטרינג בשטח הוא חוויה, כל עוד עושים אותו נכון. אנחנו נעזור לכם בכך קייטרינג בשטח הוא לא רק פתרון מושלם למגוון רחב של אירועים,...

מלח גס

אוכל מוכן - מדריך

בשנים האחרונות, אנו עדים לפריחה של חברות קייטרינג אשר משווקות אוכל מוכן למוסדות שונים אך גם לבתים פרטיים. תעשיית האוכל המוכן משגשגת ורצוי...