קייטרינג כשר בבאר שבע

בבית או מחוצה לו אתם אולי לא שומרים, אבל כאשר אתם עורכים אירוע, קחו בחשבון שיבואו אורחים שמאמינים ושומרים. חברת קייטרינג  באר שבע כשרה תפתור לכם את הבעיה.

אחת הבעיות איתן נתקלים ישראלים רבים היא, שמרבית בעלי האולמות וגני האירועים בישראל דורשים שהקייטרינג שיוגש באירוע יהיה כשר. כך הם לא מפסידים את תעודת הכשרות שלהם. למזלם ולמזלם של הישראלים, חברות קייטרינג בישראל, דואגות לרוב להיות כשרות על מנת לא לפגוע בפרנסה שלהם. עבור ישראלים רבים זו פשרה, שכן הם לא יכולים להגיש מנות מסוימת, אך גם על פשרה זו אפשר להתגבר בצורות שונות.

סוגי אוכל שניתן להגיש במסגרת קייטרינג בבאר שבע ובכלל?

  • אוכל איטלקי – מוותרים על הבשר ונשארים עם פסטות צמחוניות
  • אוכל יפאני – בלי פירות ים ובלי בשר, רק עם סושי ודגים
  • אוכל בשרי – בלי מנות אחרונות חלביות, רק פירות מסוגים שונים
  • אוכל צמחוני – פשטידות, קישים, מאפים, ומנות אחרונות חלביות
  • אוכל טבעוני – מאכלים המבוססים על מנות ללא בשר, חלב או כל דבר אחר מהחי. 

למרות שיש מי שרואה בכך פשרה, הרי הזמנת קייטרינג כשר או קייטרינג חלבי בבאר שבע הוא הדבר הנכון עבור כל סוג של אירוע, בין אם הוא פרטי, עסקי או אחר. 

סביר להניח שחלק מסוים מהאורחים המוזמנים לאירוע שומרים על כשרות ברמה כזו או אחרת, בסיסית או מחמירה. אם אנחנו רוצים שהם ייהנו מהאירוע ויוכלו ליהנות מהתפריט המוגש בו, הרי שהפתרון הנכון הוא להגיש תפריט כשר. אם נבחר להגיש תפריט לא כשר, הרי חלק מהאורחים יוכלו לאכול ממנו וחלק לא. בזמן שאם נגיש תפריט כשר, כל האורחים, כולל מי שאיננו שומר כשרות, יוכל ליהנות ממנו. 

לשמחתנו, היום אנחנו יכולים למצוא חברות קייטרינג רבות המציעות שירותי קייטרינג כשר, בכל רמה, באיכויות מאוד גבוהות ועם תפריט עשיר ומגוון. 

קרא עוד
קייטרינג זר מעדנים ואירועים בעמ

קרית יהודית 511 באר שבע 84883

קייטרינג זר מעדנים ואירועים היא אחת מחברות הקייטרינג הגדולות בישראל. עם ידע וניסיון של יותר מ25 שנה בהפקות אירועים והסעדות מוסדיות, חברת קייטרינג זר מעדנים הפכה לשם נרדף...

קרולין שרותי מזון

קרית יהודית 372 באר שבע

קייטרינג קבוצת עדיאל בעמ

צומת אלי כהן באר שבע ת.ד 3

"קייטרינג קבוצת עדיאל" הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ10 שנים בתחום המסעדנות והקייטרינג למוסדות ועסקים רבים. אנו נותנים תשומת לב מיוחדת לטיב האוכל, איכותו,...

מטעמי השף - קייטרינג גן הכרמים

ד.נ. נגב קיבוץ כרמים כרמים

גן הכרמים הוא מתחם אירועים הנמצא בקיבוץ כרמים אשר בדרום. מלבד מתחם האירועים הפסטורלי - גן הכרמים מלווים כל אירוע בקייטרינג של מטעמי השף. קייטרינג משובח וכשר המשביע כל...

שאלות ותשובות בתחום קייטרינג כשר

כמה עולה שירות קייטרינג כשר בבאר שבע

עלות שירות קייטרינג כשר בבאר שבע, נקבע בדרך כלל על פי מחיר מנה ועל פי כמות האורחים. מחירי קייטרינג כאשר בבאר שבע יכולים לנוע בין 100 ל-350 שקל ואף יותר. העלויות תלויות בגורמים שונים, כמו למשל, מי עומד מאחורי הקייטרינג, האם מדובר בשירות רגיל או שירות גורמה, באילו מנות מדובר, כמות המנות, איך נבנה התפריט, חומרי גלם, ועוד שורה ארוכה של פרטים שיכולים להשפיע כך או אחרת על העלויות. הרבה פעמים, ככל שמזמינים יותר אורחים, ובהתאם גם יותר מנות, אז המחיר פר מנה יורד. כאשר יש מחיר מינימום מסוים שצריך לעמוד בו.

איך אפשר לבחור חברות קייטרינג כשר בבאר שבע?

ישנן דרכים שונות כיצד לבחור חברות קייטרינג באר שבע. תחילה יש להחליט האם מעוניינים בשירות קייטרינג בשרי באר שבע או שירות חלבי. לאחר מכן, יש להחליט לשם מה רוצים להזמין שירות קייטרינג ובאיזה אופן מעוניינים להשתמש בו (מזנון או שירות מלצרים). ניתן לבחור שירות קייטרינג כשר בבאר שבע באופן חופשי על ידי המלצות וחוות דעת, התרשמות מהחברות השונות הפעילות בישראל, פריטי מידע שנאספים ממקורות מגוונים. ישנם מקומות, כמו אולמות וגני אירועים, המחייבים אותנו להשתמש בשירות קייטרינג שהם עצמם מספקים או לחילופין, לבחור מבין אופציות שונות שהם מציעים לנו, על פי מה שנראה לנו נכון.

מה ההבדל בין קייטרינג כשר לקייטרינג לא כשר?

קייטרינג כשר, באופן טבעי, כולל תפריט מסוג מסוים, בשרי או חלבי, לא מערבב ביניהם, וכמובן שהוא לא מציע מנות שאינן כשרות כלל (פירות ים, בשר חזיר). בנוסף, קייטרינג כשר יכול לספק שירותים אך ורק במקומות כשרים, הפעילים לפי הכללים שנקבעו בתחום. למשל, קייטרינג כשר לא יספק שירותים באופן אקטיבי אחרי כניסת השבת (אפשר להזמין את המנות לפני כן, ומארגני האירוע יגישו אותן בעצמן ביום שישי או שבת). כמו החברה תצטרך לעבור ביקורות כשרות על ידי משגיחים כפי שנקבע מראש. רוב חברות הקייטרינג הפעילות היום בישראל הן כשרות.

אלו כללים חלים על מקום אשר מספק אך ורק שירותי קייטרינג בשר כשר, מלבד הגשת תפריט כשר לאורחים, ואיך אני יכול לדעת שאכן מדובר במקום כשר?

כל מקום, החל ממסעדה ובית קפה וכלה בגן או אולם אירועים אשר מספקים שירותי קייטרינג כשרים חלים עליו שורה של כללים:
  • הוא לא יכול להציע תפריט אחר מזה שהוא הצהיר עליו כאשר הוא קיבל תעודת כשרות. כלומר, אם הוא מספק קייטרינג בשר, אז הוא לא יכול להגיש תפריט חלבי או פירות ים.
  • הוא לא יכול לעבוד בשבת. לכן כל אירוע חייב להסתיים עד כניסת השבת (בדרך כלל המקום מבקש לסיים אותו שעה לפני), זה נכון גם לגבי ערב חג. המקום כמובן לא יערוך אירועים בחגים, שבתות ולרוב גם לא במוצאי שבת.
  • המקום יעבור בדיקות כשרות של משגיחים אשר יוודאו שאכן המקום שומר על כל הכללים.
  • מלבד העובדה שהמקום אמור לספק קייטרינג כשר, הרי שחייבים לקנות את כל חומרי הגלם בחנויות כשרות לחלוטין.
כל מי שרוצה יכול לבקש תעודת כשרות מהמקום או מחברת הקייטרינג עצמה. כמו כן, הוא יכול לפנות אל המועצה הדתית המקומית ולברר האם המקום אכן מחזיק בתעודת כשרות ואכן עומד בכללים, או לא, בשביל לוודא שהמקום אכן נחשב כשר על פי חוק.

מה הכללים החלים על אלכוהול באירוע של חברת קייטרינג כשר?

בעיקרון, הכללים דומים לאלו של מזון. אם אנחנו עורכים את האירוע באולם או גן אירועים, הרי שאנו נהנים מתפריט אלכוהול שהמקום מציע לנו, תפריט כשר לחלוטין. המקום מאפשר לנו להביא בקבוקי אלכוהול נוספים על חשבוננו, אך הוא מחייב אותנו שהם יהיו כשרים. אם אנחנו עורכים את האירוע בבית שלנו, הרי שנוכל להציע אותו לאורחים, אך סביר להניח שצוות החברה לא יוכלו לעשות בו שימוש. יחד עם זאת, אנחנו צריכים לזכור, אם ברצוננו לספק אלכוהול לא כשר לאורחים, אזי שנצטרך לעשות זאת בכוסות נפרדים וכן לציין בפני האורחים שישנו אלכוהול כשר ואלכוהול לא כשר, כך מי ששומר לא יצרך בטעות אלכוהול לא כשר.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים – המקומות הכי מומלצים

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים – המקומות הכי מומלצים

אף על פי שאנחנו שומעים לא מעט על אנשים המבקשים לארגן אירועים גדולים, בין אם מדובר באירוע פרטי, דוגמה חתונה, ימי הולדת, בר ובת מצווה, ובין אם...

קייטרינג חלבי - מה התפריט שלו לאירוע?

קייטרינג חלבי - מה התפריט שלו לאירוע?

האיסור לבשל גדי בחלב אימו קיבל סייגים שונים מרבותינו במהלך הדורות, כך שנוצר מצב בו הדת היהודית מבדילה הבדלה מוחלטת בין כל סוג של חלב (גם לא...

אגמים

חשיבותו של קייטרינג חלבי

ההתפתחויות שאנו עדים להן בשנים האחרונות בתחום האירועים בכלל והקייטרינג בפרט, הביאו לשידרוגים ושונים רבים בתחום. אחד השינויים שחל בתחום...