enter-article בר אקטיבי - המשקאות שיעשו לכם את האירוע - הכל על קייטרינג
חברות קייטרינג » מאמרים וחדשות » בר אקטיבי - המשקאות שיעשו לכם את האירוע

בר אקטיבי - המשקאות שיעשו לכם את האירוע

האירועים המשפחתיים הפכו עם השנים  לחגיגת שתייה . אנשים שנוסעים לחו"ל, חברים שיש להם חברים בענף, מומחי שתייה מטעם המשפחה, כולם מתנדבים לרכוש בקבוקי שתייה ולהביא אותם לאירוע.
כדי לחסוך להם את הדילמות, החלטנו לעשות להם קצת סדר בשתייה.


 
לא צריך להיות גאון כלכלי או מסעדן מנוסה כדי לדעת ששוק האלכוהול בישראל חדל מלהיות הבן החורג של תעשיית המזון והשתייה הישראלי והפך להיות המלך הבלתי מעורער של רשתות השיווק, המסעדות וכן האירועים.

רק כדי לסבר את האוזן, שוק האלכוהול בישראל מגלגל למעלה מ-3 מיליארד שקל בשנה, וכמות היצרנים והמותגים בישראל רק עולה מדי שנה, עם זה בעקבות כניסה של יצרניים מקומיים ועם זה בגלל כניסה של משקאות מיובאים.

את המבחר הגדול של המשקאות אפשר לראות לא רק ברשתות שיווק, מסעדות או פאבים אלא גם באירועים, משפחתיים או עסקיים. שם באמצעות בר אקטיבי או חברות קייטרינג שדואגות גם למשקאות, אפשר ליהנות משלל משקאות שונים, מיינות, דרך בירות ועד משקאות אלכוהוליים אמיתיים, כמו שאומרים אנשים שיודעים לשתות.
 

אז מה נשתה באירוע?

ויסקי – מיותר לדבר על המשקה החשוב והרציני מכל. המשקה שאין סופר, משורר, שחקן , אמן או בחור מעל גיל שלושים שיכול להעביר שבוע בלעדיו .

כאן אנחנו יכולים למצוא שורה של מותגים שבלעדיהם אף אירוע אינו מושלם. המשפחה הגדולה של הויסקי היא משפחת ווקר. לה מספר בנים, רד, בלאק, ברין , גולד, ובלו (הסדר לפי סדר היוקרה) עלות בקבוק ליטר מתחילה ב-100 שקל עבור בקבוק ליטר של רד לייבל, ויכול להגיע ל-1400 שקל.  

לצד משפחת לייבל , מותגים נוספים שיבואו טוב בכל אירוע וכל בר אקטיבי ישמח להגיש, הם מותגי שיבס (12 , 18, 21 שנה) , משפחת בוש (בוש מילס ובלאק בוש), ג'ימסון וגלנפידרך (12,15,18,21,30).
 
וודקה- לצד הבירות, ספק אם יש משקה שהוא הכוכב של הערב כמו וודקה. משקה שכל אחד מהחוגגים יכול לשתות, צעירים ומבוגרים, נשים וגברים, צברים ועולים חדשים.  חברות שמפעילות בר אקטיבי וכן חברות קייטרינג משקיעות אלפי שקלים ברכישת משקאות וודקה מסוגים שונים בידיעה ברורה שהם יחזירו כל שקל מההשקעה.

הוודקות הבולטות בשוק הן ואן גוך ההולנדית לה 18 טעמים (כולל טעם נקי), מחירה סביב נע 200 שקל. גרייגוס הצרפתית שגם מחירה נע סביב 200 שקל.

וודקות נוספות אהובות הן אימפריל, אבסולוט, ופינלנדיה.  את הוודקות כידוע נהוג לשתות נקי , בליווי משקה אנרגיה או תפוזים.

בירות- נדמה שמיותר לציין עד כמה משקה זה הוא הכוכב האמיתי של שוק האלכוהול הישראלי. מכירותיו מגיעות ל-1.2 מיליארד שקל בשנה.

הימים בהם שתינו רק בירה מכבי או גולדסטאר נעלמו וכיום אפשר למצוא בשוק בירות איריות, צ'כיות, בלגיות, גרמניות, הולנדיות, אנגליות, גרמניות ומי שבכל זאת מתעקש על בירה ישראלית, יכול למצוא בירות בוטיק כגון מלכה, מבשלת הגולן, גולדה, אסיף ועוד.

יינות – גם כאן קצרה היריעה מכדי לדבר על כל השוק. ימי תירוש הלא עליזים נעלמו וגם הימים בהם שתינו יינות של כרמל מזרחי או רקאנטי נשכחו.

לצד יינות הגולן וירדן, אפשר למצוא יינות בנימיניה, יינות הגליל, כרמל, ברקן ויינות של יקבים קטנים יותר כגון יתיר, ויתקין, אלכסנדר ועוד.

אלו רק יינות ישראליים, בל נשכח את היינות הספרדים, צרפתיים, דרום אמריקאיים אוסטרליים , אפריקאים ואף את היינות מעמק הנאפה בקליפורניה.


הכוכבים החדשים שכל אירוע צריך

כל בר משקאות באירוע חייב להכיל עוד שורה של משקאות לחובבי שתייה, כאלה שמתעקשים לא להסתפק במה שציינו.

למשל, עראק שחזר בשנות האלפיים אל שולחננו (בעיקר בקיץ), משקאות קפואים דוגמאת ברייזר, ואל תשכחו את היינות המבעבעים מספרד ואיטליה, דוגמאות הקוואה והלומברסקו.


המקומות שישכרו אותנו היטב

דיוטי פרי – משקאות ללא מכס ועם הרבה מבצעים והנחות שונים.

דרך היין, לה שבע סניפים ובה ניתן למצוא מכלול משקאות מכל העולם, ומכל הסוגים

חינוואי –להם עשרה סניפים ובהם ניתן למצוא מלבד משקאות חריפים גם בשרים וגבינות

אליאסי- רשת צעירה עם שלוש סניפים בגוש דן (חולון ות"א) והם מתמחים בשיווק יינות, בירות ומשקאות חריפים מסוגים שונים
עוד באותו נושא

מחירון קייטרינג

מחירון קייטרינג

יש אנשים שנוהגים לומר, כמה שעולה מנה ככה הם ירשמו בצ'ק. ובכן, עכשיו הם יוכלו לדעת לפני האירוע כמה לרשום.... העליה המרשימה...

לימודי קונדיטוריה- קורסי קונדיטוריה ממשלתיים מול פרטיים

לימודי קונדיטוריה- קורסי קונדיטוריה ממשלתיים מול פרטיים

אם הינכם מעוניינים להיות שפים ואין לכם אפשרות לממן לימודים בבית ספר פרטי, אל דאגה, הממשלה תעזור לכם להגשים את החלוםלימודי בישול משלבים עבור...

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים – המקומות הכי מומלצים

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים – המקומות הכי מומלצים

אף על פי שאנחנו שומעים לא מעט על אנשים המבקשים לארגן אירועים גדולים, בין אם מדובר באירוע פרטי, דוגמה חתונה, ימי הולדת, בר ובת מצווה, ובין אם...

קייטרינג לבר מצווה - מגוון חברות קייטרינג לאירועי ילדים

קייטרינג לבר מצווה - מגוון חברות קייטרינג לאירועי ילדים

חברות קייטרינג המתמחות באירועי ילדים יידעו לשלב אוכל מתאים גם לילדים וגם לאורחים וכל זאת מבלי שזה יהיה מסובך או יקרכאשר מגיע אירוע מיוחד...

קייטרינג ישראלי – המדריך המלא באתר לפניכם

קייטרינג ישראלי – המדריך המלא באתר לפניכם

עם מגוון של חברות המציעות ארוחות ישראליות ייחודיות לאירועים כבר לא צריך להסתפק שוב בפסטות, פיצות או הקייטרינג הרגיל והסטנדרטיהנוחות בשימוש...

string(25) "categoryבר אקטיבי"